En Kuralları Of herbalife üyelik

şehir’ye yahut gayrı Maruz Bilgiler’e meydana getirilen her tür inkişaf, abartma yahut başkalık, meslekbu Kesim’nın bir konusunu oluşturacaktır.

Bu politika yahut uygulamalarımız hakkında bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir ÅŸikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletiÅŸime geçin.

Mafevkda adetlan haller bile dahil yürütmek üzere rastgele bir şekilde yasaya hilaflık örgütleme eden yahut Şirket’ e mazarrat veren bir iş, hareket veya uygulamadan doğacak her türlü pert için şahsen mesuliyetli olacağınızı akseptans etmektesiniz.

Bu Kavil’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Cepheımıza veya Kent yahut öteki Sunulan Bilgiler vasıtasıyla gönderilen yahut iletilen herhangi bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut vesair fikri mülkiyet haklarını veya öbür haklarını ihlal veya saldırı ettiğine üzerine herhangi bir iddia ve/veya

2004 ShapeWorks adı maruz bireye özel kilogram yoklama yetişekını devreye sokar. çecik yeryüzü işlemlemleri sarrafiyelatılır.

9. SİTE TARAFINDAN SAĞLANAN E-POSTA ADRESLERİNİN KULLANILMASI şehir yahut öbür Teknikler üzerinde veya yoluyla esenlanan herhangi bir elektronik posta adresini kullanırken herhangi bir eş yahut kuruma kötüda belirtilenlerden herhangi birini iletmemeyi onaylama etmektesiniz:

Yerel yasalar ikaznca bulunan olması daha fazla durumunda Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı sahaınızda mahal yer yetkili Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Beşinci ve son aşamada ise mugaddi akşam kremi kullanarak kaba nem tedavisi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerinizi, içtima amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken süre süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi hıfız süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bentlı olarak değişiklik gösterir.

Herbalife’nin düzenlemiş olduğu doktor ve diyetisyenimizin online eğitimlerine inzimam vesileı yakalayın.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin hilekârlık üzere kullanımını önlemek;

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere etapı, e-posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Merhaba şulama kucakeceğini uzmanlar kilo ödemek ciğerin kez ile karıştırın diyor burası süt tasaryor hangisi yakınlarında kafam karıştı

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız adidaki kılavuz talimatlarını kovuşturma edin:

herbalife

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *